22 березня Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Global Soft Power Index 2021: Case of Ukraine”

22 березня Український інститут організував обговорення результатів України у світовому індексі “м’якої сили” Global Soft Power Index, який щороку складає незалежна консалтингова компанія Brand Finance. У рейтингу, що визначає рівень впізнаваності країни, її репутацію та вплив, Україна посіла 61 місце зі 100.

26.03.2021

19 березня Катерина Зарембо промодерувала презентацію результатів дослідження “Сприйняття НАТО на Донбасі та Півдні України”, організовану Центром міжнародної безпеки

19 березня відбулася презентація дослідження “Сприйняття НАТО на Донбасі та Півдні України”, яке провів Центр прикладних досліджень на замовлення Центру міжнародної безпеки. Модерувала презентацію Катерина Зарембо.

25.03.2021

12 березня Катерина Зарембо взяла участь в обговоренні “Хто буде наддержавами в ХХІ сторіччі та чи зробить це світ безпечнішим?”, організованому Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва

12 березня Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва презентував результати дослідження ставлення українців до наддержав. На запрошення “Демініціатив” Катерина Зарембо взяла участь в обговоренні результатів опитування.

16.03.2021

1 лютого Катерина Зарембо презентувала аналітичний звіт “Еволюція російської гібридної війни в Україні” в рамках дослідження, ініційованого американським аналітичним центом Center for European Policy Analysis (CEPA)

1 лютого відбулася презентація дослідження американського аналітичного центру Center for European Policy Analysis (CEPA) “Еволюція російської гібридної війни”. На запрошення CEPA Катерина Зарембо і Сергій Солодкий проаналізували послідовні фази російської гібридної війни в Україні.

12.02.2021

24 листопада Катерина Зарембо виступила на дискусії “Бути європейцями – що це означає?”, організованій Асоціацією випускників Коледжу Європи в Україні

24 листопада на запрошення Асоціації випускників Коледжу Європи в Україні та Фонду Конрада Аденауера в Україні Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Бути європейцями – що це означає?”

30.11.2020

18 листопада Катерина Зарембо промодирувала презентацію дослідження Центру “Нова Європа” “Як сприймають Україну в країнах ЄС?”

18 листопада відбулася презентація опитування “Як сприймають Україну в країнах ЄС?”, проведеного Центром “Нова Європа” в Італії, Німеччині, Польщі і Франції. Катерина Зарембо промодерувала презентацію дослідження і дискусію за участі Альони Гетьманчук, директорки Центру “Нова Європа”, Леоніда Літри, старшого аналітика Центру “Нова Європа”, Еміне Джапарової, першої заступниці Міністра закордонних справ України, Етьєна де Понсена, Посла Франції в Україні, Ганни Гопко, голови комітету у закордонних справах ВРУ 8 скликання (2014 – 2019), Василя Мирошниченка, партнера компанії стратегічних комунікацій CFC Big Ideas.

23.11.2020

22 жовтня відбулася презентація досліження Катерини Зарембо “Європейський Донбас: як комунікувати євроінтеграцію на Донеччині та Луганщині”

22 жовтня відбулася презентація та обговорення дослідження Катерини Зарембо “Європейський Донбас: як комунікувати євроінтеграцію на Донеччині та Луганщині”, за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Центру “Нова Європа”.

31.10.2020

15 жовтня Катерина Зарембо взяла участь в обговоренні “Як пандемія COVID-19 впливає на мою дослідницьку роботу в / щодо Євразії – і що з цим робити”, ораганізованому Інститутом європейської політики в Берліні

15 жовтня берлінський Інститут європейської політики провів дискусію “Як пандемія COVID-19 впливає на мою дослідницьку роботу в / щодо Євразії – і що з цим робити” в рамках Eurasia Lab & Fellowship Program. Програма покликана об’єднати дослідників, практиків та активістів, які працюють у країнах Євразії.

31.10.2020

13 жовтня Катерина Зарембо взяла участь у заході “Зміна облич(чя) громадянського суспільства у країнах Східного партнерства”, організованому німецьким фондом Маршалла

13 жовтня відбулася дискусія “Зміна облич(чя) громадянського суспільсва у країнах Східного партнерства”, орагнізована німецьким фондом Маршалла.

30.10.2020