Катерину Зарембо нагороджено Премією Львова за переклад праці Тоні Джадта “Після війни. Історія Європи після 1945 року”

Катерина Зарембо стала фіналісткою Премії Львова за переклад наймасштабнішого дослідження повоєнної Європи “Після війни” Тоні Джадта.

31.12.2021

13 жовтня в Книгарні “Є” відбулася презентація посібника “Писати аналітику може кожен”

Під час презентації Катерина Зарембо і група дослідників розповіли про особливості роботи над аналітичними текстами – від задуму і призначення до структури й оцінки ефективності аналітичного продукту.

30.10.2021

29 вересня Катерина Зарембо була гостею програми “Наука як по маслу” на Громадському радіо

Ведуча програми “Наука як по маслу” біологиня і популяризаторка науки Ольга Маслова розпитала Катерину Зарембо про особливості роботи аналітикинею, про дослідницькі проекти, а також про її шлях в науку й аналітику.

02.10.2021

19 вересня Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”

19 вересня на Форумі Видавців у Львові відбулася дискусія “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”, організована спільно проектом STEM is FEM та видавництвом “Віхола”.

01.10.2021

17 вересня на Форумі видавців у Львові Катерина Зарембо презентувала посібник “Писати аналітику може кожен”

Презентація на Форумі стала першою публічною презентацією посібника. У презентації також взяли співавторки книги Анна Юнген та Ілона Сологуб.

30.09.2021

17 вересня Катерина Зарембо провела лекцію студентам Українського Католицького Університету про аналітичну діяльність та презентувала посібник “Писати аналітику може кожен”

Лекція Катерини Зарембо “Аналітика: що це і кому це потрібно?” була присвячена багатьом різним аспектам аналітичної діяльності.

29.09.2021

7 вересня в онлайн форматі Катерина Зарембо поспілкувалася із читачами видавництва “Віхола” та розповіла про посібник “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”

7 вересня відбувся онлайн захід, організований видавництвом “Віхола”, за участі Катерини Зарембо, авторки посібника “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”, та Софії Голоти, програмної менеджерки Міжнародного фонду “Відродження”, який підтримав вихід книги. 

20.09.2021

30 серпня – 2 вересня відбулася Літня школа для аналітиків, викладачкою якої була Катерина Зарембо

З 30 серпня по 2 вересня Міжнародний фонд “Відродження” провів Літню школу для аналітиків, що базувалася на матеріалах посібника Катерини Зарембо “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”.

20.09.2021

Стартував передпродаж книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»!

24 червня видавництво “Віхола” аноснувало передзамовлення книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту», підготовлену у співпраці з Іриною Лапшиною (Український Католицький Університет), Ілоною Сологуб (VoxUkraine), Тарасом Доронюком (Київська школа економіки), Анною Юнген (Національний університет “Києво-Могилянська академія”).

29.06.2021