24 листопада Катерина Зарембо виступила на дискусії “Бути європейцями – що це означає?”, організованій Асоціацією випускників Коледжу Європи в Україні

24 листопада на запрошення Асоціації випускників Коледжу Європи в Україні та Фонду Конрада Аденауера в Україні Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Бути європейцями – що це означає?”

30.11.2020

18 листопада Катерина Зарембо промодирувала презентацію дослідження Центру “Нова Європа” “Як сприймають Україну в країнах ЄС?”

18 листопада відбулася презентація опитування “Як сприймають Україну в країнах ЄС?”, проведеного Центром “Нова Європа” в Італії, Німеччині, Польщі і Франції. Катерина Зарембо промодерувала презентацію дослідження і дискусію за участі Альони Гетьманчук, директорки Центру “Нова Європа”, Леоніда Літри, старшого аналітика Центру “Нова Європа”, Еміне Джапарової, першої заступниці Міністра закордонних справ України, Етьєна де Понсена, Посла Франції в Україні, Ганни Гопко, голови комітету у закордонних справах ВРУ 8 скликання (2014 – 2019), Василя Мирошниченка, партнера компанії стратегічних комунікацій CFC Big Ideas.

23.11.2020

22 жовтня відбулася презентація досліження Катерини Зарембо “Європейський Донбас: як комунікувати євроінтеграцію на Донеччині та Луганщині”

22 жовтня відбулася презентація та обговорення дослідження Катерини Зарембо “Європейський Донбас: як комунікувати євроінтеграцію на Донеччині та Луганщині”, за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Центру “Нова Європа”.

31.10.2020

15 жовтня Катерина Зарембо взяла участь в обговоренні “Як пандемія COVID-19 впливає на мою дослідницьку роботу в / щодо Євразії – і що з цим робити”, ораганізованому Інститутом європейської політики в Берліні

15 жовтня берлінський Інститут європейської політики провів дискусію “Як пандемія COVID-19 впливає на мою дослідницьку роботу в / щодо Євразії – і що з цим робити” в рамках Eurasia Lab & Fellowship Program. Програма покликана об’єднати дослідників, практиків та активістів, які працюють у країнах Євразії.

31.10.2020

13 жовтня Катерина Зарембо взяла участь у заході “Зміна облич(чя) громадянського суспільства у країнах Східного партнерства”, організованому німецьким фондом Маршалла

13 жовтня відбулася дискусія “Зміна облич(чя) громадянського суспільсва у країнах Східного партнерства”, орагнізована німецьким фондом Маршалла.

30.10.2020

22 вересня Катерина Зарембо взяла участь в онлайн-заході “ЄС і людська безпека в країнах Східного партнерства””

22 вересня Катерина Зарембо виступила на онлайн-дискусії “ЄС і людська безпека в країнах Східного партнерства”, організованій спільно Центром “Нова Європа” і Carnegie Europe.

28.09.2020

11 вересня Катерина Зарембо промодерувала панельну дискусію “ЄС, східна інтеграція та країни-кандиати”

11 вересня Катерина Зарембо мордерувала панель “ЄС, східна інтеграція та країни-кандидати” в рамках віртуальної конференції Академічної асоціації сучасних єврпейських студій (UACES).

13.09.2020

Від 1 вересня Катерина Зарембо – викладач кафедри міжнародних відносин Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Катерина Зарембо стала викладачем кафедри міжнародних відносин НАУКМА. Спільно з колегою Анною Юнген Катерина Заребмо викладатиме курс “Аналіз зовнішньої політики”.

02.09.2020