
16 грудня Катерина Зарембо взяла участь у заході для студентів “Дипломна – це не смертельно”
16 грудня Катерина Зарембо була спікеркою на онлайн-заході “Дипломна – це не смертельно”, організованому Українським католицькому університеті.
16 грудня Катерина Зарембо була спікеркою на онлайн-заході “Дипломна – це не смертельно”, організованому Українським католицькому університеті.
Катерина Зарембо стала фіналісткою Премії Львова за переклад наймасштабнішого дослідження повоєнної Європи “Після війни” Тоні Джадта.
Під час презентації Катерина Зарембо і група дослідників розповіли про особливості роботи над аналітичними текстами – від задуму і призначення до структури й оцінки ефективності аналітичного продукту.
Ведуча програми “Наука як по маслу” біологиня і популяризаторка науки Ольга Маслова розпитала Катерину Зарембо про особливості роботи аналітикинею, про дослідницькі проекти, а також про її шлях в науку й аналітику.
19 вересня на Форумі Видавців у Львові відбулася дискусія “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”, організована спільно проектом STEM is FEM та видавництвом “Віхола”.
Презентація на Форумі стала першою публічною презентацією посібника. У презентації також взяли співавторки книги Анна Юнген та Ілона Сологуб.
Лекція Катерини Зарембо “Аналітика: що це і кому це потрібно?” була присвячена багатьом різним аспектам аналітичної діяльності.
7 вересня відбувся онлайн захід, організований видавництвом “Віхола”, за участі Катерини Зарембо, авторки посібника “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”, та Софії Голоти, програмної менеджерки Міжнародного фонду “Відродження”, який підтримав вихід книги.
З 30 серпня по 2 вересня Міжнародний фонд “Відродження” провів Літню школу для аналітиків, що базувалася на матеріалах посібника Катерини Зарембо “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”.
24 червня видавництво “Віхола” аноснувало передзамовлення книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту», підготовлену у співпраці з Іриною Лапшиною (Український Католицький Університет), Ілоною Сологуб (VoxUkraine), Тарасом Доронюком (Київська школа економіки), Анною Юнген (Національний університет “Києво-Могилянська академія”).