29 вересня Катерина Зарембо була гостею програми “Наука як по маслу” на Громадському радіо

Ведуча програми “Наука як по маслу” біологиня і популяризаторка науки Ольга Маслова розпитала Катерину Зарембо про особливості роботи аналітикинею, про дослідницькі проекти, а також про її шлях в науку й аналітику.

02.10.2021

19 вересня Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”

19 вересня на Форумі Видавців у Львові відбулася дискусія “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”, організована спільно проектом STEM is FEM та видавництвом “Віхола”.

01.10.2021

17 вересня на Форумі видавців у Львові Катерина Зарембо презентувала посібник “Писати аналітику може кожен”

Презентація на Форумі стала першою публічною презентацією посібника. У презентації також взяли співавторки книги Анна Юнген та Ілона Сологуб.

30.09.2021

17 вересня Катерина Зарембо провела лекцію студентам Українського Католицького Університету про аналітичну діяльність та презентувала посібник “Писати аналітику може кожен”

Лекція Катерини Зарембо “Аналітика: що це і кому це потрібно?” була присвячена багатьом різним аспектам аналітичної діяльності.

29.09.2021

7 вересня в онлайн форматі Катерина Зарембо поспілкувалася із читачами видавництва “Віхола” та розповіла про посібник “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”

7 вересня відбувся онлайн захід, організований видавництвом “Віхола”, за участі Катерини Зарембо, авторки посібника “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”, та Софії Голоти, програмної менеджерки Міжнародного фонду “Відродження”, який підтримав вихід книги. 

20.09.2021

30 серпня – 2 вересня відбулася Літня школа для аналітиків, викладачкою якої була Катерина Зарембо

З 30 серпня по 2 вересня Міжнародний фонд “Відродження” провів Літню школу для аналітиків, що базувалася на матеріалах посібника Катерини Зарембо “Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту”.

20.09.2021

Стартував передпродаж книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»!

24 червня видавництво “Віхола” аноснувало передзамовлення книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту», підготовлену у співпраці з Іриною Лапшиною (Український Католицький Університет), Ілоною Сологуб (VoxUkraine), Тарасом Доронюком (Київська школа економіки), Анною Юнген (Національний університет “Києво-Могилянська академія”).

29.06.2021

23 червня відбулася презентація українського перекладу епохальної книги Тоні Джадта «Після війни. Історія Європи від 1945 року»

23 червня на Книжковому арсеналі відбулася презентація перекладу Катерини Зарембо книги Тоні Джадта “Після війни. Історія Європи від 1945 року”. В обговоренні книги взяла участь Олександра Гайдай, наукова редакторка українського перекладу, історикиня, провідна наукова співробітниця Музею історії в м. Київ, а також Володимир Єрмоленко, філософ та письменник, доктор політичних студій, викладач у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

29.06.2021

28 травня Катерина Зарембо виступила під час Весняної Академії НАТО “Стратегічна концепція НАТО-2030: Альянс та Україна в умовах нового безпекового середовища”, організованій Центром міжнародної безпеки в Сєвєродонецьку

27 – 28 травня Центр міжнародної безпеки провів Весняну Академію НАТО “Стратегічна концепція НАТО-2030: Альянс та Україна в умовах нового безпекового середовища” в Сєвєродонецьку для студетів Донеччини і Луганщини. Катерина Зарембо була спікеркою на одному із заходів Академії НАТО.

07.06.2021