Катерина Зарембо оголосила офлайн презентації книги “Схід українського сонця”

Перший етап офлайн презентацій нової книги відбудеться у 5-ьох містах України та столиці Польщі. Катерина Зарембо розповіла деталі проведення презентацій та їх модераторок/модераторів.

27.02.2023

Катерина Зарембо видала книгу про український Донбас «Схід українського сонця. Історії Донеччини та Луганщини початку ХХІ століття»

У грудні 2022 року світ вперше побачила нова книга-дослідження Катерини Зарембо про український Донбас спільно із видавництвом “Човен” та за сприяння Харківського офісу Фонду Конрада Аденауера в Україні.

30.01.2023

Громадянський активізм проти геополітики: Кейс України

Катерина Зарембо представила нову роботу про українське громадянське суспільство для Carnegie Europe за редакції Річарда Янґса. Презентація роботи відбулася 5 грудня, у Міжнародний день волонтера, що Катерина Зарембо називає символічною датою для виходу статті.

06.12.2022

19 листопада 2022 року Катерина Зарембо взяла участь в конференції “Війна та майбутнє України” в університеті Оксфорд

Коледж Св. Антонія Оксфордського університету організвува дводенну конференцію про війну та майбутнє України, як майданчик для дискусії українських науковиць(-ів) та представниць(-ів) український студій . Конференція проходила 18-19 листопада у офлайн та онлайн форматі.

30.11.2022

Катерина Зарембо стала гостею ранкової передачі про новини України італійського Radio Radicale

Італійська радіостанція Radio Radicale запустила ранкову передачу присвячену українським новинам та їх обговоренню публічними діячками та діячами в сфері українсько-італійських відносин.

12.07.2022