• Home
  • Новини
  • 13 жовтня Катерина Зарембо взяла участь у заході “Зміна облич(чя) громадянського суспільства у країнах Східного партнерства”, організованому німецьким фондом Маршалла

13 жовтня Катерина Зарембо взяла участь у заході “Зміна облич(чя) громадянського суспільства у країнах Східного партнерства”, організованому німецьким фондом Маршалла

13 жовтня відбулася дискусія “Зміна облич(чя) громадянського суспільсва у країнах Східного партнерства”, орагнізована німецьким фондом Маршалла.

Дискусія була заключним заходом проекту, який тривав понад рік і результатом якого стали дві записки про громадянське суспільство у країнах Східного партнерства. Їхньою великою цінністю є компаративний підхід – дослідження виявляють тренди та відмінності у регіоні, а не фокусуються на окремих країнах.

Під час обговорення Катерина Зарембо представила особливості громадянського суспільства в Україні. А також звернула увагу на методологічні аспекти, які слід враховувати при дослідженні окремих груп громадянського суспільства.

Повний відеозапис дискусії можна подивитися тут.

Із аналітичними записками можна ознайомитися за цими посиланнями: “Від апатії до дії: ставлення до громадської активності у країнах Східного партнерства”, “Зміна ландшафту громадянського суспільства у країнах Східного партнерства”.