• Home
  • Новини
  • 19 вересня Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”

19 вересня Катерина Зарембо взяла участь у дискусії “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”

19 вересня на Форумі Видавців у Львові відбулася дискусія “Це неправда: як українські науковиці спростовують стереотипи”, організована спільно проектом STEM is FEM та видавництвом “Віхола”.

Під час заходу аналітикиня Катерина Зарембо разом із науковицями Катериною Шавановою, Наталією Атамась, Ольгою Масловою, Оленою Паренюк подискутували про сучасні міфи і стереотипи, з якими часто стикаються жінки.

“Мені було страшенно втішно і почесно сидіти серед цих розумних, успішних, дотепних жінок (з яких я єдина представляла суспільствознавство, тоді як інші спікерки спеціалізувалися у природничих науках, тож особливо приємно було вийти за межі своєї бульбашки), які з гумором розповідали про стереотипи, з якими стикаються. Багато виступів та стереотипів торкалися теми материнства (“як ти працюєш з радіацією? Тобі ж ще народжувати!”; “викладання – це хороша робота для жінки, бо довгі канікули”). Звісно, не виключно – суто “фахових” стереотипів теж вистачає,” – поділилася враженнями Катерина Зарембо.

Повний відеозапис дискусії можна подивитися тут.