• Home
  • Новини
  • 13-15 жовтня Катерина Зарембо взяла участь у Danyliw Seminar досліджень сучасної України

13-15 жовтня Катерина Зарембо взяла участь у Danyliw Seminar досліджень сучасної України

Катерина Зарембо приєдналася до двох панелей з міжнародних відносин та ідентичностей, як дискусантка та презентаторка нової книги.

Danyliw Seminar — унікальний форум для дослідників та дослідниць з тем суспільних та гуманітарних наук з Канади, України та інших країн, присвячений питанням розвитку сучасної України. Захід є свого роду майданчиком для презентацій нових книжок та досліджень про Україну, серед яких була перша презентація нової книги Катерини Зарембо «Сонце України сходить на Донбасі».

Сама книжка невдовзі має з’явитися в українських книгарнях, а її основні ідеї наступні:

  • Донбас — набагато більше, ніж ми знали про нього раніше — це не однорідний регіон і складається з кількох субрегіонів, людей різних мов і діалектів, ідентичностей і релігій
  • Росія сконструювала штучні міфи про те, що Донбас – пролетарський вугільно-металургійний регіон, а його промисловий стрибок – переважно російське досягнення. Більше того, більшість технологій і виробничих потужностей створено переважно Британією, Німеччиною, Бельгією та Францією.

«Сонце України сходить на Донбасі» представляє різні історії з наукових, інтелектуальних та мистецьких кіл, сільського життя, а також релігійної сфери Донецької та Луганської областей, щоб проаналізувати розвиток Донбасу до 2014 року.

Дивіться повну презентацію тут.