• Home
  • Новини
  • Стартував передпродаж книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»!

Стартував передпродаж книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»!

24 червня видавництво “Віхола” аноснувало передзамовлення книги Катерини Зарембо «Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту», підготовлену у співпраці з Іриною Лапшиною (Український Католицький Університет), Ілоною Сологуб (VoxUkraine), Тарасом Доронюком (Київська школа економіки), Анною Юнген (Національний університет “Києво-Могилянська академія”).

У книзі «Писати аналітику може кожен» привідкривається завіса над роботою аналітиків, а сам аналітичний текст скрупульозно розбирається від його задуму та призначення до структури та оцінки ефективності. Автори показують, як провести необхідний дослідницький аналіз, вибудувати аргументи, обрати стиль написання та не лише зацікавити, але й переконати свою аудиторію.

Катерина Зарембо впевнена, що будь-хто, хто цього щиро бажає і готовий докладати зусиль, може навчитися писати аналітичні матеріали, а саме вміння писати переконливі тексти на основі доказового аналізу може бути корисне у найрізноманітніших ситуаціях — від прийняття політичних рішень до написання поста у соцмережах. Аналітичний текст може бути елегантним та захопливим, а головне — спричиняти зміни у діях чи свідомості, переконана авторка.

 

Посібник було підготовлено в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Оформити передзамовлення на книжку, яка очікується з друку у вересні цього року, можна тут.

 

Текст і фото: видавництво “Віхола”