• Home
  • ТРЕНІНГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

ТРЕНІНГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ

Регулярно читає тренінги на замовлення Міжнародного Фонду «Відродження», а також українських та закордонних аналітичних центрів та університетів (Український католицький університет (Львів), Вільний університет Берліна (Німеччина), Інститут аналітики та адвокації (Полтава), Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, тощо).

 

Зокрема, Катерина Зарембо розробила та викладала такі тренінги:

 

  • «Як писати аналітичні матеріали»

Одноденний тренінг, розрахований на новачків політичного аналізу (студентів, стажерів) та фахівців-початківців. Навчає основам написання аналітичних матеріалів, зокрема, як обрати актуальну тему і цільову аудиторію, як визначити дослідницьке питання, роботі з джерелами, принципам написання якісного та зрозумілого тексту, рецензування та адвокації.

 

Маю трирічний досвід співпраці із тренеркою Катериною Зарембо. Катерина проводила тренінги та надавала індивідуальні консультації із написання аналітичних матеріалів, огляду методології проведення досліджень, організації роботи дослідницької команди, комунікації результатів аналітичних досліджень із стейкхолдерами. Катерина є високопрофесійною експерткою; вона добре відчуває потреби та “настрій” учасників навчальних заходів,вміє зберігати зацікавленість аудиторії протягом всього тренінгу, використовує гнучкі та інтерактивні методи викладання; є дисциплінованою та відповідальною експерткою. Я сміливо можу рекомендувати Катерину, як тренерку із написання аналітичних матеріалів, дизайну та проведення аналітичних досліджень.

Софія Голота
менеджер програми «Демократична практика»
Міжнародного Фонду «Відродження»

 

  • «Аналітика як командна гра»

Тренінг розрахований на тих, кому доводиться керувати дослідницькою командою (редакторів, представників донорської спільноти, тощо). Тренінг роз’яснює, які повноваження має редактор та якими є межі його/її втручання; як сформулювати технічне завдання для команди авторів, сприяти дотриманню дедлайнів авторським колективом, вирішувати суперечки та у підсумку отримати якісних аналітичний матеріал.

 

  • «Аналітичні продукти: що, як, кому і для чого?»

Півторагодинний тренінг про цільову аудиторію, жанри та структуру аналітичного матеріалу.

 

Вдячні Катерині Зарембо за якісний зміст та доступний виклад матеріалів тренінгу. Окрема подяка за детальний розбір взірців продуктів, які мають видавати аналітичні центри. Переконаний, що експертиза Катерини буде корисною як початківцю, так і експерту зі стажем.

Юрій Ромашко
виконавчий директор
Інститут аналітики та адвокації

 

Бажаєте замовити тренінг на зазначену або іншу тематику?

 

Ваше повідомлення: